Oceněná IPL technologie se Smoothskin.

Popřední světoví experti na IPL.

POKROČILÁ TECHNOLOGIE

NEOMEZENÝ POČET ZÁBLESKŮ

2-LETÁ ZÁRUKA

O SMOOTHSKIN

SmoothSkin jsou odborníci v oblasti odstraňování chloupků metodou IPL s více než 30letými zkušenostmi. Nejenže navrhujeme a vyrábíme naše produkty ve Velké Británii, ale také provádíme vlastní výzkum, a dokonce i vlastní klinická hodnocení, vše z naší centrály ve Swansea, v Jižním Walesu.

Smoothskin Bare

ULTRA RYCHLÉ IPL
BEZPĚČNÉ A JEDNODUCHÉ
NEOMEZENÝ POČET ZÁBLESKŮ

Smoothskin Muse

INTELIGENTNÍ IPL
S JEMNÝM REŽIMEM
NEOMEZENÝ POČET ZÁBLESKŮ

DOSTUPNÉ:

CO JE IPL?

IPL je zkratka pro intenzivní pulsní světlo. Odstraňování chloupků technologií IPL je určeno k přerušení cyklu růstu chloupků prostřednictvím zacílení na jejich kořeny nebo folikuly.

Světelná energie se přenáší přes povrch pokožky a je absorbována melaninem v lůžku chloupku. Absorbovaná světelná energie je přeměněna na tepelnou energii (pod povrchem kůže), která znefunkčňuje folikuly a zabraňuje tak dalšímu růstu.

Ošetřené chloupky přirozeně vypadnou během několika dní až 1-2 týdnů.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Yes – there are a number of conditions that may affect your suitability for IPL treatment. These include (but are not limited to): skin cancer, or any other localised cancer in the areas to be treated; history of vascular disorder, such as the presence of varicose veins or vascular ectasia in the areas to be treated, skin which is sensitive to light and easily develops a rash or an allergic reaction; diabetes; lupus erythematodes; porphyria ; congestive heart disease; skin infections, eczema, burns, inflammation of hair follicles, open lacerations, abrasions, herpes simplex, wounds or lesions and haematomas in the areas to be treated. This list isn’t exhaustive, if you need further clarification, please check with your doctor. We also recommend you check out our FAQ on medications.

SmoothSkin jsou odborníci v oblasti odstraňování chloupků metodou IPL s více než 30-letými zkušenostmi.  Nejenže navrhujeme a vyrábíme naše produkty ve Velké Británii, ale také provádíme vlastní výzkum, a dokonce i vlastní klinická hodnocení, vše z naší centrály ve Swansea, v Jižním Walesu, ve Velké Británii.

Kdysi v roce 1979, vědec jménem Marc Clement narazil na základ technologie IPL – technologie, kterou SmoothSkin využívá dodnes – když náhodně najel laserovým paprskem přes své předloktí a byl překvapen, že na tom místě mu chloupky už nenarostli. Profesor Clement pokračoval ve vývoji světově prvního laseru pro odstranění chloupků, a v roce 2002 spojil síly s třemi dalšími místními podnikateli (vědec, konstruktér a podnikatel, přesněji) k vytvoření Cyden – značky, která stojí za SmoothSkin. Dva zakládající členové stále pracují pro Cyden i dnes, včetně profesora Clementa.

Všechny SmoothSkin produkty jsou vyráběny ve Velké Británii.

Nejen tím, že za SmoothSkin jsou odborníci na IPL, ale je to i vším, co děláme. Žádné toastery. Žádná televize. Žádné zubní kartáčky.

S vlastním týmem odborníků ve výzkumu, vývoji produktů a v klinických studiích realizovaných přímo zde v centrále SmoothSkin, věnujeme 100 % našeho času a prostředků do výzkumu, projektování, inženýrství, výroby, a dokonce i testování naší špičkové IPL technologie.

Od zkoumání interakce světla, kůže a chloupků na buněčné úrovni až ke zkoumání nejúčinnější péči před a po ošetření, neustále testujeme a učíme se zabezpečit to, abyste od vašich SmoothSkin produktů získali nejlepší možné výsledky.

SMOOTHSKIN nabízí 2letou záruku na vadné výrobky, počínaje dnem nákupu. Pro uplatnění reklamace musí být produkt zakoupen u autorizovaného prodejce. U reklamovaného zařízení bezplatně zkontrolujeme vady materiálu nebo zpracování, a pokud ho považujeme za vadné, nahradíme kompletní zařízení na základě našeho uvážení.

Zařízení SmoothSkin používají intenzivní pulzní světlo (IPL) k narušení cyklu růstu chloupků a zabraňují tak jejich dorůstání.

Světelná energie se přenáší přes povrch pokožky a je absorbována melaninem v lůžku chloupku. Tato světelná energie je přeměněna na tepelnou energii (pod povrchem kůže), která zabraňuje opětovnému růstu otravných chloupků. Nyní se můžete těšit na to, že ošetřené chloupky přirozeně vypadnou během několika dní až 1-2 týdnů.

Jakmile jste dokončili počáteční období ošetřování, budete muset pokračovat pravidelně dále, ale nejlepší na tom je, že SmoothSkin zařízení zabrání opětovnému růstu chloupků tak dlouho, jak budete pravidelně ošetřovat. Takže pokud budete pokračovat s ošetřováním, nebudete už nikdy muset znovu zažít štětinaté nohy nebo podpaží. Hurá!

Ano. Řada klinických studií prokázala, že při správném používání poskytuje IPL výrazné trvalé snížení rostu chloupků. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, je velmi důležité dodržovat předepsaný režim ošetřování.

Nejdříve si promluvme o tom, co NEočekávat. Pokud jde o VŠECHNY domácí IPL nebo laserové aplikace (nevěřte nikomu, kdo by vám řekl jinak), jedno ošetření nebude trvat navždy. Chloupky budete muset řešit opakovaně, z času na čas, aby se zabránilo spuštění opakovaného růstu chloupků; ale skvělá věc na SMOOTHSKIN MUSE je, že zabrání opětovnému rostu chloupků tak dlouho, jak budete aplikovat pravidelné ošetření, takže nebudete muset nikdy znovu zažít štětinaté nohy ani podpaží. Hurá!

Zajímavá skutečnost! Chloupky rostou ve 3 odlišných a po sobě jdoucích fázích, a ne všechny jsou ve stejné fázi v jednom okamžiku. Aplikace IPL je účinná pouze v jedné konkrétní fázi (anagenní růstová fáze – když se ptáte), takže během prvních několika týdnů po počátečním ošetřování budete stále vidět, že některé chloupky rostou. Upokojte se! Jedná se pravděpodobně o chloupky, které nebyly ošetřeny v jejich růstové fázi (když je IPL nejúčinnější). Takže určitě pokračujte v ošetřování. Přibližně do 4 týdnů byste měli vidět snížení rastu chloupků. Ještě stále zůstanou nějaké chloupky, které potřebují ošetření, jelikož potřebujete zachytit každý z nich ve správné fázi, ale nemějte strach, věci půjdou odtud jenom k lepšímu – tak to vydržte!

Pokud budete potřebovat pomoc nebo budete mít jakékoliv otázky, kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Zajímavá skutečnost! Chloupky rostou ve 3 odlišných a po sobě jdoucích fázích, a ne všechny jsou ve stejné fázi v jednom okamžiku. Vzhledem k tomu, že ošetřování IPL je účinné pouze v jedné konkrétní fázi (anagenní fáze růstu – když se ptáte), měli byste dodržovat váš režim ošetřování, dokud neuvidíte požadované výsledky. Při dodržení doporučeného režimu je pravděpodobné, že zlikvidujete všechny chloupky, které jste při předchozím ošetření minuli. Jednoduchá věda!

Pokud jde o VŠECHNY domácí IPL nebo laserové aplikace (nevěřte nikomu, kdo by vám řekl jinak), jedno ošetření nebude trvat navždy. Jednou za čas budete muset chloupky ošetřovat, aby se zabránilo opětovnému zpuštění jejich růstu.

Samozřejmě délka ošetřování je odlišná u každého člověka (protože všichni máme jinou pleť, chloupky, životní styl … dokonce i genetika hraje roli!). Takže jakmile dokončíte počáteční období ošetřování, je to většinou na vás, abyste definovali, jaký je pro vás ten správný režim. Ale nejlepší na tom je, že SmoothSkin zařízení zabrání opětovnému růstu chloupků tak dlouho, jak budete pravidelně ošetřovat. Takže pokud budete pokračovat s ošetřováním, nebudete už nikdy muset znovu zažít štětinaté nohy nebo podpaží. Hurá!

SmoothSkin Bare bliká 100-krát za minutu, takže můžete ošetřit celé tělo (tedy nohy, podpaží, slabiny a obličej) za pouhých 10 minut.

V závislosti na tónu vaší pleti SmoothSkin Muse bliká asi 50-krát za minutu. Ošetření celého těla, (tedy nohy, podpaží, slabin a obličeje!) trvá pouhých 20 minut.

Laser a taky IPL brání růstu chloupků pomocí světla, které se mění na teplo a cílí jej na folikuly chloupků, v korelaci s cyklem jejich růstu. Technologie použitá k dodávání světla je však opravdu zcela odlišná, přičemž klíčem je samotný druh světla.

Stručně řečeno, pro produkci jediného záblesku bílého světla produkují IPL zařízení širokou škálu vlnových délek světla. Toto světlo se při záblesku může vůči pokožce jevit jako oranžová/červená záře, jako blesk fotoaparátu. Lasery používají jenom jednu vlnovou délku světla, která vytváří jeden louč, jako laserové ukazovátko.

V důsledku těchto rozdílů se laserové a IPL ošetřování liší v následovném:

Doba ošetření: protože paprsek světla používaný u laserového ošetření je velmi koncentrovaný, laserová zařízení mají velmi malé ošetřovací okýnko. Díky širšímu záblesku světla používaného u technologie IPL, disponují tato zařízení větším ošetřovacím okýnkem, a tak mohou pokrýt mnohem větší plochu najednou, což znamená mnohem rychlejší dobu ošetření v porovnání s laserem.

Hodnocení bolesti: Jediný, více cílený paprsek světla během ošetření laserem je často hlášen jako bolestivější než ošetření IPL.

Náklady: Generování laserového světla je drahé, a tak, zejména v salonech přichází laserové ošetření s vysokýma cenami, zatímco IPL je často mnohem dostupnější.

Trvácnost výsledků: Jako kompenzace za vyšší cenu a úroveň bolesti, výsledky z laserového ošetření můžou znamenat, že bude potřeba méně doplňujících ošetření mezi hlavními ošetřeními. Ale stejně jako u jakéhokoli druhu redukce chloupků na bázi světla, budete vždy muset pokračovat v doplňkových ošetřeních, abyste zabránili opětovnému růstu chloupků.

Bezpečnost: Laserové světlo je velmi silné a může být i nebezpečné. Z tohoto důvodu používají domácí laserová zařízení na odstranění chloupků výrazně sníženou sílu, zejména ve srovnání s jejich drahým ekvivalentem určeným pro salony. Bonus IPL ošetření je, že je mnohem bezpečnější, jelikož světlo je méně koncentrované, a tak může být bez rizika použito i v domácnosti pro dlouho trvající výsledky.

Souhrnně, IPL může poskytnout stejný standard výsledků jako laserová ošetření, pokud dodržujete předepsaný režim ošetřování – a držíte se odporoučení ohledně doplňkových ošetření! Výměnou za vaše odhodlání v zachovávání režimu můžete ušetřit čas, peníze a nekonečné výlety do salonu, a dokončit procedury v pohodlí vašeho domova. Co by se vám na tom nelíbilo?

Zvyčejně ne. Lidé obvykle cítí jenom lehké mravenčení nebo teplý pocit. Tenhle pocit se však liší od člověka k člověku. Lidé s hrubými, tmavými chloupky mohou pociťovat počáteční pocit podobný tomu, který cítí jemném pohybu elastického pásku.

SmoothSkin Muse nabízí JEMNÝ REŽIM, který vám může pomoci zvyknout si na něj, pokud zjistíte, že ošetření je pro vás zpočátku trochu nepohodlné.

Zařízení SmoothSkin byly vyvinuta s bezpečností na prvním místě a jsou bezpečné pro oči bez nutnosti speciální ochrany očí. Současně však někteří uživatelé pociťují záblesky jako příliš jasné a během ošetření raději nosí sluneční brýle nebo bezpečnostní sluneční brýle. To je naprosto ok a je to zcela na vás. Používáním SmoothSkin v dobře osvětlené místnosti můžete snížit vnímaný jas záblesků.

Doporučujeme, abyste se při ošetřování pokožky dívali pryč od ruční jednotky. Systém je vybaven bezpečnostní funkcí, aby nedošlo k vysílání světla do vzduchu, avšak neměli byste se nikdy pokusit zářit přímo do nebo blízko očí, samotných.

SmoothSkin technologie je pro pokožku neškodná, pokud je vhodná pro váš tón pleti a je používána podle pokynů v příručce k produktu.  Než si koupíte SmoothSkin zařízení, doporučujeme zkontrolovat náš graf tónů pokožky na obrázku níže.

Všechna zařízení SmoothSkin obsahují integrované UV filtry, které chrání pokožku před škodlivým zářením a senzor tónu pokožky na ruční jednotce zabrání systému v produkci záblesků, pokud nezjistí platný tón pokožky.

Napokon, existují některé speciální případy, kde se IPL nedoporučuje. Patří sem řada onemocnění kůže; včetně ekzémů, křečových žil a rakoviny kůže; diagnosy jako diabetes nebo epilepsie, užívání některých léků, které mohou způsobit citlivost na světlo, včetně některých přípravků proti akné a antidepresiv; a dokonce i početná tetování nebo znamínka v oblasti, kterou chcete ošetřovat.

Ano. Některé léky mohou ovlivnit to, jak budete reagovat na aplikaci IPL a tím i vhodnost použití SmoothSkin produktů pro vás.  Úplný seznam nevhodných léků je dostupný zde. Podívejte se na to prosím před objednáním. Některé léky můžou způsobit zvýšenou citlivost vaší pokožky a záblesk intenzivního pulzního světla by mohl způsobit zranění, včetně Retin A, Accutane nebo jiné lokální retinoidy.

Tento seznam není vyčerpávající, pokud potřebujete další vysvětlení, obraťte se na svého lékaře.

Ano – existuje několik podmínek, které by mohly ovlivnit vhodnost pro IPL ošetření.

Patří mezi ně (avšak nejsou omezeny na a ): rakovinu kůže nebo jakákoli jiná lokalizovaná rakovina v oblastech, které mají být ošetřovány; anamnéza cévních poruch, jako je přítomnost křečových žil nebo vaskulární ektázie v ošetřovaných oblastech; pokožka, která je citlivá na světlo a snadno vyvine vyrážku nebo alergickou reakci; diabetes; lupus erythematodes; porfyrie; kongestivní srdeční onemocnění; kožní infekce, ekzémy, popáleniny, zánět chlupových folikulů, otevřené trhliny, odřeniny, herpes simplex, rány nebo lézie a hematomy v ošetřovaných oblastech.

Tento seznam není vyčerpávající, pokud potřebujete další vysvětlení, obraťte se na svého lékaře.

Ne. Pokud trpíte epilepsií, blikající světlo vyzařováno ze strany SmoothSkin zařízení může spustit křeče nebo epileptický záchvat.

Ne. Nedoporučujeme zařízení SmoothSkin pro použití u lidí s diabetem.

Ne – SmoothSkin není doporučen pro použití v těchto oblastech.

Doporučujeme vyhledat lékařskou pomoc, jelikož si nemůžeme být jisti hloubky nebo popředí žil.

Nedoporučujeme osobám mladším 18 let používat zařízení SmoothSkin IPL. Na téhle skupině nebyly naše zařízení testována a tělo v adolescenci prochází řadou hormonálních změn, takže ošetření by mohla být méně účinná kvůli intenzívnímu růstu chloupků.

Ne – nepoužívejte zařízení přes velké velmi tmavé pihy nebo mateřská znaménka.

SmoothSkin je vhodný pro všechny s výjimkou nejtmavších tónů pleti. Než si objednáte výrobek SmoothSkin, přesvědčte se, zda váš tón pleti je vhodný podle grafu níže, nebo zde.

IPL je nevhodné pro ošetření šedých, zrzavých nebo velmi světlých blond (bílých) chloupků. Velmi světlé a šedé chloupky neobsahují dostatek melaninu na přenos světelné energie k folikulu, zatímco zrzavé chloupky obsahují odlišnou formu melaninu, která není citlivá na IPL. Při ošetřování tmavších blond chloupků je možné vidět výsledky, ale možná budete potřebovat několik extra ošetření, abyste získali stejný standard pro redukci chloupků.

Ne, nepoužívejte zařízení SmoothSkin, pokud jste těhotná nebo kojíte, protože naše zařízení nebyla testována s těmito jedinci. Doporučujeme počkat 6 měsíců po těhotenství do začetí ošetření, aby se hormony těla vrátit k normálu.

Samozřejmě! SmoothSkin zařízení nejsou závislé na pohlaví. Jen si pamatujte, že zatímco ženy mohou používat SmoothSkin zařízení od lícní kosti dolů, mužům doporučujeme ošetřování pouze od krku dolů.

SmoothSkin se nedoporučuje pro použití na mužskou tvář nebo vousy. Hloubka a tloušťka tohoto typu chloupků vyžaduje zacílení s mnohem vyšší úrovní energie, aby to mohlo být účinný, což znamená, že je nepravděpodobné, že se dostaví požadované výsledky SmoothSkin. Hustota chloupků na mužské tváři je také velmi vysoká, a tak existuje možnost popálení vyvolaného zařízením.

Ne – SmoothSkin není vhodný pro použití na tetování.

Ne – doporučujeme, nepoužívat více než jednou za týden.  Nebude to mít žádný účinek než dráždění pokožky.

A pamatujte si, že se SmoothSkin Bare můžete řešit všechny odolné oblasti, jako jsou podpaží, s vícenásobným průchodem (zařízení veďte na stejné ploše maximálně třikrát).

Ne, nepoužívejte gel. To bylo za potřeby se staršími IPL technologiemi a gel by jen ucpal trysky a poškodil zařízení.

Pro získání maximálních výsledků z vašeho zařízení SmoothSkin je důležité dodržovat doporučený režim ošetřování.

Pro SmoothSkin Muse:

Zpočátku doporučujeme ošetřovat jednou týdně po dobu 12 týdnů a pak jen doplňujte podle potřeby, zpravidla jednou za 4-8 týdnů k potlačení dorůstaní.

Pro SmoothSkin Bare:

Doporučujeme ošetření jednou za týden, dokud se nedostaví požadované výsledky a pak doplňování podle potřeby, kolem jednou za 2 týdny, jen kvůli potlačení dorůstání.

Aby ošetření IPL účinně fungovala, musíte před každým ošetřením odstranit všechny chloupky z povrchu pokožky, nejlépe se zachováním kořene na místě.

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme holení, ale můžete použít také vosk nebo epilaci. Nepoužívejte depilační krém, jen pro případ, že složení reaguje s IPL ošetřením.

Samozřejmě! Pro nejlepší výsledky ošetřování doporučujeme holení, ale můžete použít taky vosk, epilaci nebo trhat otravné chloupky, pokud tomu dáváte přednost.

Bylo by to ideální.  Chápeme, že holení obličeje může být pro ženy poněkud skličující, ale holení opravdu dává nejlepší výsledky. Pokud se při holení obličeje (nebo jiných citlivých oblastí!) cítíte nepříjemně, doporučujeme stříhání nebo ořezávání chloupků co nejblíže k pokožce, aby ste ji co nejvíce připravili na ošetření. Chcete-li, můžete na to zkusit použít kosmetické nůžky, elektrický zastřihovač nebo exfoliační polštářky na odstranění chloupků. Jinak klidně použijte vosk nebo epilaci.

Nezapomeňte však, že pro nejlepší výsledky opravdu doporučujeme holení. To může být nejdříve děsivé, ale v dlouhodobém horizontu se to vyplatí!

Proto, aby IPL aplikace efektivně fungovala, je třeba odebrat všechny chloupky z povrchu kůže před každou aplikací, ale udržování kořene na místě s cílem pomoci zacílit na folikul, zajistí maximální účinnost – a tak maximální výsledky.

Ne! NEPOUŽÍVEJTE v blízkosti vany, sprchy, umyvadla nebo jiné nádoby obsahující vodu. Pokud se SmoothSkin zařízení namočí, nesmí se používat. NEPOUŽÍVEJTE, pokud byl přístroj vystaven vodě.

SmoothSkin se nedoporučuje pro použití na mužskou tvář nebo bradu. Hloubka a tloušťka tohoto typu chloupků vyžaduje zacílení s mnohem vyšší úrovní energie, aby to mohlo být účinný, což znamená, že je nepravděpodobné, že se dostaví požadované výsledky SmoothSkin. Hustota chloupků na mužské tváři je také velmi vysoká, a tak existuje možnost popálení vyvolaného zařízením.

Ano, můžete bezpečně ošetřit obličej, tvář a čelist, horní ret, oblasti krku a brady. Avšak NEPOUŽÍVEJTE na obočí, řasy, vlasovou část hlavy, rty, nosní dírky a uši.

Ne. Nikdy se nepokoušejte blikat zařízením SmoothSkin blízko oblasti očí.

Ano. Všechna zařízení SmoothSkin jsou vhodná pro použití na chloupky mužského ohanbí. Doporučujeme upřednostnit trochu větší opatrnost – spolu s jemným režimem, pokud ho máte k dispozici na vašem zařízení.

Nepoužívejte zařízení přímo na sliznice, přímo na přirození (kost pubis, hráz a šourek) nebo kolem análního otvoru. Tyto oblasti mohou mít tmavší barvou pokožky. Aby nedošlo k poranění, neměli by tyto oblasti být ošetřovány.

Ano, všechna zařízení SmoothSkin jsou bezpečná a dostatečně šetrná k ošetření celé oblasti bikin (včetně slabin, mons pubis, labia major a perineum, abychom používali technické pojmy!) Takže pokud chcete brazilský nebo hollywoodský styl, prosím neváhejte, ale buďte opatrná, abyste zabránili zasažení “vnitřních částí” oblasti bikin, včetně malých pysků, vagíny a konečníku, protože IPL je nevhodné pro ošetření těchto oblastí. Pokud používáte SmoothSkin Muse, může to být také vhodná doba k zapnutí jemného režimu.

Nepoužívejte zařízení přímo na sliznice, přímo na genitálie (kost pubis, hráz a šourek) nebo kolem análního otvoru. Tyto oblasti mohou mít tmavší barvou pokožky. Aby nedošlo k poranění, neměli by tyto oblasti být ošetřovány.

Kolik ošetření jste dokončili?

Růst chloupků je cyklický a IPL ošetření jsou účinné jen při jedné z tří fází rostu (tzv. anagen).  Ne všechny chloupky jsou ve stejné fázi ve stejné době, což je důvod, proč je třeba pokračovat s ošetřováním.  Možná jste vynechali jedno ošetření, nebo jste možná nezasáhly chloupky ve správné fázi.

Pamatujte, že se SmoothSkin Bare můžete řešit všechny odolné oblasti, jako jsou podpaží, s vícenásobným průchodem (s použitím zařízení na stejné ploše maximálně třikrát).

SmoothSkin Muse používá nejnovější v technologii IPL k ošetření na míru pro vás, aby vaše výsledky byly maximalizovány. S 10 nastaveními energie, v rozmezí od 3-6 J/cm2, Muse skenuje vaši pokožku před každým zábleskem a automaticky přizpůsobí ošetření vaší pleti, takže mezi doplňujícími ošetřeními je delší odstup. Doporučujeme na začátek použít SmoothSkin Muse jednou týdně po 12 týdnů, pak projít na udržovací ošetření přibližně každých 4-8 týdnů.

SmoothSkin Bare je vysoce rychlý, s jednotným energetickým nastavením 3 J/cm2, které je vhodné pro všechny tóny pleti. Je super rychlý a lehký, ošetření celého těla zabere pouhých 10 minut. Doporučujeme na začátek použít SmoothSkin Bare jednou týdně po 12 týdnů, pak projít na udržovací ošetření přibližně každých 4-8 týdnů.

SmoothSkin Bare má jednotní energetické nastavení 3 J/cm2, které je vhodné pro všechny tóny pleti. Je super rychlý a lehký, ošetření celého těla zabere pouhých 10 minut.

SmoothSkin Muse má 10 nastavení energie, v rozmezí od 3-6 J/cm2, s nejnovější IPL technologií automaticky přizpůsobí ostření vašemu tónu pleti. Poskytuje tak personalizované ošetření a maximalizuje výsledky.

  • Pokud chcete maximální rychlost a jednoduchost vyberte si SmoothSkin Bare.
  • Pokud chcete kosmetické ošetření na míru s dlouhotrvající výsledky, SmoothSkin Muse je tu pro vás.
  • Pokud můžete ošetření věnovat více času a oddálit tak doplňující ošetření, rozhodněte se pro SmoothSkin Muse.
  • Pokud byste raději rychlá ošetření s více pravidelnými doplňkovými ošetřeními, doporučujeme SmoothSkin Bare.

Většina oblastí těla může být ošetřena s výjimkou: sliznic (tj. Uvnitř nosních děr, úst, rtů, uší, vnitřních pysků) přímo na genitáliích (včetně kosti pubis, hráze a šourku nebo kolem vaginy nebo konečníku).

SmoothSkin se nedoporučuje pro použití na mužskou tvář nebo bradu ani přímo na vlasovou část hlavy. Hloubka a tloušťka tohoto typu chloupků vyžaduje zacílení s mnohem vyšší úrovní energie, aby to mohlo být účinný, což znamená, že je nepravděpodobné, že se dostaví požadované výsledky SmoothSkin. Hustota chloupků na mužské tváři je také velmi vysoká, a tak existuje možnost popálení vyvolaného zařízením. Všechny tyto chloupky společně by se mohli chovat jako jeden celek, a tak by povrchová teplota pokožky mohla stoupnout nad hranici poškození a způsobit popáleninu.

Ano, zařízení SmoothSkin lze využívat celoročně. Jen vás prosíme, abyste byly nesmírně ostražití v letních měsících, nebo pokud jste byly na dovolené. Existují určitá opatření před a po opalování – týkající se solária a taky dlouhodobého vystavení slunci, neboť to zvyšuje citlivost kůže (trochu slunce na vaši pokožku z vnějšku není problém!).

Opalování před použitím SmoothSkin:

* Vyčkejte nejméně 48 hodin po opalování, než použijete SmoothSkin.

* Nepoužívejte SmoothSkin, pokud máte spálenou pokožku a pokud spálenina trvá.

* Uvědomte si, že všechny typy opalování ztmavují pokožku.

Opalování po použití SmoothSkin:

* Vaše pokožka bude bezprostředně po ošetření citlivější.

* Vyčkejte nejméně 24 hodin, nebo dokud nezmizí veškeré zarudnutí předtím, jako vystavíte ošetřené oblasti slunci.

*Přikryjte ošetřené oblastí, když jdete ven do slunce nebo použijte opalovací krém (* 50 SPF) 48 hodin po ošetření.

Ne – nepoužívejte SmoothSkin, pokud podstupujete samoopalovací proces.  Samoopalovací hydratační přípravky by mohli mít fotosenzitivní vlastnosti, které by mohly ovlivnit vaše kožní reakce na IPL.

Ne. Aby se předešlo jakékoliv možné interakce, pokožka by měla být vždy čistá a suchá.

Aby se předešlo jakékoliv možné interakce, pokožka by měla být před ošetřením vždy čistá a suchá. Doporučujeme nejméně jeden týden mezi aplikací přípravku Odaban a použitím produktů SmoothSkin. To proto, že Odaban a jiné podobné výrobky mají často za následek toxické kožní reakce nebo zánět. Pokud je v době ošetření IPL v pokožce zánět, hrozí riziko její popálení.

Chcete-li použít režim razítka (přikládání) na libovolném systému SmoothSkin, jednoduše umístěte ruční jednotku na kůži, stiskněte a uvolněte aktivační tlačítko. Odtáhněte od pokožky, než pečlivě aplikujete na další oblast. Tohle je nejlepší pro malé oblasti, jako je podpaží a tvář.

Pro režim klouzání položte ruční jednotku na pokožku, stiskněte a podržte stisknuté tlačítko aktivace, mezi záblesky klouzejte ruční jednotku po pokožce. Zkuste posouvat ruční jednotku stabilní rychlostí, která poskytuje plné pokrytí bez překrytí nebo vynechání oblastí. Tohle je nejlepší pro větší plochy, jako jsou nohy.

SmoothSkin má klinicky ověřené výsledky, avšak každý člověk je jiný. Úspěšnost ošetřování může záviset od řady otázek jako zachycení chloupků ve správné fázi růstu, nebo dokonce i hormonální změny nebo nevyváženosti.

Kontaktujte nás pro extra podporu a tipy v jakékoli fázi na vaší cestě se SmoothSkin. Pamatujte, že se SmoothSkin Bare můžete řešit všechny odolné oblasti, jako jsou podpaží, s vícenásobným průchodem (s přechodem po stejné ploše maximálně třikrát).

Musíte s ošetřováním ihned přestat.  Doporučujeme navštívit svého praktického lékaře/lékařskou pomoc a požádat o radu. Mezitím nás kontaktujte. Naši vyškolení poradci vám zašlou dotazník o zdraví, který vyplníte a vrátíte.  Jakmile to učiníte, pomůžeme Vám a zajistíme, že se při přípravě nebo při režimu ošetřování nedopustíte žádné chyby.

Svědivost je častým nežádoucím účinkem aplikace IPL. Pokud však máte intenzivní svědění, které by neustoupilo ani po 24 hodinách, okamžitě přestaňte zařízení používat a obraťte se na svého lékaře před opětovným použitím SmoothSkin.

Prosím, ozvěte se pomocí metod uvedených na naší stránce Kontaktujte nás.

Chcete-li co nejlépe využít váš SmoothSkin Muse, měli byste jej začít používat jednou týdně po dobu 12 týdnů nepřetržitě. Neexistuje žádný prospěch z použití SmoothSkin Muse více než jednou za týden.

V prvních několika týdnech budete stále vidět některé chloupky růst. Upokojte se. Jedná se pravděpodobně o chloupky, které nebyly ošetřeny v jejich růstové fázi (když IPL je nejúčinnější). Jen určitě pokračujte v ošetřování! Přibližně od 4 týdnů byste měli vidět snížení rastu chloupků. Není to fantastický? Ještě stále zůstanou nějaké chloupky, které potřebují ošetření, jelikož potřebujete zachytit každý z nich ve správné fázi, ale nemějte strach, věci půjdou odtud k lepšímu – tak to vydržte!

Jakmile jste dokončili počáteční 12-týdenní období ošetřování, je to už jednoduchá záležitost. Potřebujete pouze rychlé doplnění, které je potřebné k udržení výsledků – obvykle jednou za 4-8 týdnů nebo podobně.

Když jsou snímače tónů pokožky umístěny na ošetřovací plochu, modré světlo vyzařované snímači se odráží zpátky od pokožky. Zařízení pak nejen zjistí, jestli je vaše pokožka vhodná k ošetření, ale také přizpůsobí množství vyslané energie podle jedinečného tónu vaší pokožky, aby byly výsledky bezpečně maximalizovány.

SmoothSkin Muse disponuje neomezeným počtem záblesků, aby výsledky vydrželi po celý život. Všechny výrobky zahrnují 2 roky záruky výrobce na závady.

Nejprve se ujistěte, že jste:

  • připojili napájecí zdroj do ruční jednotky
  • připojili napájecí zdroj do elektrické zásuvky

Stiskli jste tlačítko Pohotovostní režim/připraveno?  Změnilo se tlačítko z MODRÉ na BÍLOU?  Pokud zařízení 3 minuty nepoužíváte, tlačítko se vrátí zpět na modrou a bude v POHOTOVOSTNÍM režimu, což znamená, že nebude vyrábět záblesky.  Stiskněte tlačítko POHOTOVOSTNÍ REŽIM/PŘIPRAVENO a před ošetřováním se ujistěte, zda je BÍLÉ.  Pokud zařízení stále nefunguje, kontaktujte nás o pomoc.

Nepanikařte! Je to způsobeno zbytkovými chloupky, strništěm nebo nečistotami na povrchu pokožky a neovlivňuje to výkon zařízení žádným způsobem, je to čistě kosmetické.

V budoucnu je třeba se ujistit, že oblast, kterou chcete ošetřovat, máte bezprostředně před ošetřením oholenou a čistou. Pokud je vaše zařízení takhle znečištěno odeberte zlatý přední kryt a vyčistěte dle pokynů v uživatelské příručce.

Pokud máte stále obavy, kontaktujte nás o další radu.

To znamená, že vaše pokožka je k ošetření příliš tmavá, nebo senzory k ní nebyly řádně přiloženy.  Určitě jste přiložili hlavu zařízení a ošetřovací okýnko v plném kontaktu? – tedy malá okna po obou stranách ošetřovacího okýnka by se měli pevně přitlačit na kůži.

Pokud je vaše pokožka příliš tmavá, zařízení nebude fungovat – kontaktujte nás pro pomoc.

Nejprve zkontrolujte, zda je zástrčka adaptéru zcela zasunuta do ruční jednotky. Ujistěte se, že je plně osazena. Funguje-li zařízení stále přerušovaně, kontaktujte nás.

To je naprosto normální, lampa je kvalitně sestrojena a prošla nejvyššími standardy kontroly kvality. Neovlivňuje to výstupní výkon.

Ne, k pokožce by nemělo být přikládáno žádné sklo. Skleněný filtr je zapuštěn do nitra zařízení.

Opatrně otřete měkkým, suchým hadříkem a po každém použití se ujistěte, že skleněný filtr není poškozen. Hlava zařízení (růžová/zlatá část) se dá odstranit.  Další pomoc naleznete v uživatelské příručce.

Vůně hoření při používání může naznačovat, že oblast ošetření nebyla řádně připravena k ošetření. Pokožka musí být čistá, suchá a zcela bez chloupků (oholena – chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, pokud chloupky nejsou zcela odstraněny může dojít k poškození přední části zařízení). Zůstanou-li viditelné chloupky nad povrchem kůže, mohou při ošetřování vaším SmoothSkin zařízením hořet. Pokud máte obavy, UKONČETE ošetřování a kontaktujte nás.

Vypněte zařízení a vypněte napájení na zástrčce. Počkejte 30 sekund. Poté se ujistěte, že všechny napájecí kabely jsou správně připojeny a přístroj opět zapněte. Pokud světla stále svítí, kontaktujte nás.

Chcete-li z vašeho SmoothSkin Bare získat co nejvíce, používejte jej každý týden, abyste zajistily, že všechny chloupkové folikuly jsou zasaženy. V prvních několika týdnech po úvodním ošetření budete stále vidět některé chloupky růst. Upokojte se. Jedná se pravděpodobně o chloupky, které nebyly ošetřeny v jejich růstové fázi (když je IPL nejúčinnější). Takže určitě pokračujte v ošetřování.

Přibližně do 4 týdnů byste měli vidět snížení rastu chloupků. Není to fantastický? Ještě stále zůstanou nějaké chloupky, které potřebují ošetření, jelikož potřebujete zachytit každý z nich ve správné fázi, ale nemějte strach, věci půjdou odtud k lepšímu – tak to vydržte! Jakmile se dostanete k požadovaným výsledkům, stále budete muset pokračovat s doplňujícími ošetřováními každé dva týdny, kvůli tomu abyste měli opětovný růst pod kontrolou.

Když jsou snímače tónů pokožky umístěny na ošetřovací plochu, modré světlo vyzařované snímači se odráží zpátky od pokožky. Zařízení pak zjistí, zda je tón pleti vhodný k použití.

SmoothSkin Bare nabízí neomezené záblesky, takže se nikdy nebudete muset starat o vyčerpání.

Ujistěte se, že je napájecí zdroj je zapojen do elektřiny. Ujistěte se, že senzor tónů pokožky je na ní plně přitlačen. Vaše pokožka může být pro ošetření příliš tmavá. Zkontrolujte podle grafu tónů pokožky na začátku uživatelské příručky. Pokud nedokážete zařízení uvést do provozu, prosím, kontaktujte nás.

Nepanikařte! Je to způsobeno zbytkovými chloupky, strništěm nebo nečistotami na povrchu pokožky a neovlivňuje to výkon zařízení žádným způsobem, je to čistě kosmetické.

V budoucnu je třeba se ujistit, že oblast, kterou chcete ošetřovat, máte bezprostředně před ošetřením oholenou a čistou. Pokud je vaše zařízení takhle znečištěno, odeberte zlatý nebo stříbrný přední kryt a vyčistěte dle pokynů v uživatelské příručce.

Pokud máte stále obavy, kontaktujte nás o další radu.

Znamená to, že došlo k poruše zařízení. Přestaňte zařízení používat a kontaktujte linku pomoci.

To je naprosto normální, lampa je kvalitně sestrojena a prošla nejvyššími standardy kontroly kvality. Neovlivňuje to výstupní výkon.

Ne, k pokožce by nemělo být přikládáno žádné sklo. Skleněný filtr je zapuštěn do nitra zařízení.

Opatrně otřete měkkým, suchým hadříkem a po každém použití se ujistěte, že skleněný filtr není poškozen. Hlava zařízení (růžová nebo zlatá část) se dá odstranit.  Další pomoc naleznete v uživatelské příručce.

Vůně hoření během použití zařízení může naznačovat, že oblast ošetření nebyla řádně připravena k ošetření. Pokožka musí být čistá, suchá a zcela bez chloupků (oholena – chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků; pokud chloupky nejsou zcela odstraněny, může dojít k poškození přední části zařízení). Zůstanou-li viditelné chloupky nad povrchem kůže, mohou při ošetřování vaším SmoothSkin zařízením hořet. Pokud máte obavy, UKONČETE ošetřování a kontaktujte nás.

Vůbec ne. SmoothSkin Bare je vybaven výkonným ventilátorem pro zchlazení elektrických součástek, a někdy může potřebovat mírně zpomalit, aby ventilátor účinně plnil svou úlohu.

KONTAKTUJTE NÁS

MÁTE JAKÉKOLI OTÁZKY NEBO POZŘEBUJETE POMOC? KONTAKTUJTE NÁS, OZVEME SE VÁM CO NEJDŘÍV.

Cyden Ltd © 2022